Про сайт «TAKA-VANNA.in.ua»

Раніше, отримуючи від держави квартири з одноманітно типовими ванними стандартних розмірів, нерідко суміщених з туалетом, ми рідко думали про таке поняття, як сучасний і зручний дизайн цього приміщення.

Сьогодні такий стан речей в корені змінився. Купуючи житло, нам хочеться, щоб ванна була облаштована так, щоб у ній було максимально комфортно, зручно і безпечно перебувати.

Наш сайт саме створений для того, щоб допомогти вам зробити це приміщення саме таким. На його сторінках ви знайдете інформацію з усіх аспектів облаштування сучасного, естетичного, зручного і надійного санвузла.

Розробка грамотного дизайну та інтер’єру ванного приміщення – це одна з пріоритетних задач при його ремонті. Адже сучасний санвузол виконує не тільки функції ванни, санвузла та пральні.

Варіант дизайну ванної кімнати

Варіант дизайну ванної кімнати

Ванне приміщення – це особливе місце будь-якого будинку або квартири. Воно дає додаткові можливості отримати позитивну енергію перед робочим днем, ввечері ж допомагає усамітнитися, розслабитися і відпочити. У ванній наш день починається і в ній же закінчується.

Внаслідок цього, продумуючи дизайн і інтер’єр ванної, необхідно грамотно вибрати мебі, сантехнічні прилади та обладнання, що підходить для вас та аксесуари, не забувши про якісні та надійні облицювальні матеріали.

На сайті «TAKA-VANNA.in.ua» ви знайдете безліч статей, порад, рекомендацій, інструкцій та навчальних відеоматеріалів по всіх питаннях, що стосуються ремонту та дизайну ванної кімнати.

Навіть, якщо ваш санвузол володіє зовсім невеликими розмірами, завдяки всьому цьому ви зможете облаштувати його максимально зручно і практично, не обійшовши стороною і створення красивого інтер’єру.

Варіант дизайну ванної кімнати

Варіант дизайну ванної кімнати

Реконструкція ванної кімнати – завдання не з простих. Якість усіх монтажних та облицювальних робіт повинно бути в ній максимально хорошим. Можливість протікання, засмічень каналізації, коротких замикань і інших неприємностей треба повністю виключити.

Для початку, визначтеся з матеріалом самої ванни і раковини.

Чавунні чаші у нас найбільш поширені. Вишуканою її навряд чи назвеш, однак, вона довговічна і практична. Завдяки товщині стінок, а також низьким показникам теплопровідності, подібні ванни добре зберігають тепло, емаль на них тримається без ремонту до 30 років. Внаслідок великої ваги, чаша має гарну стійкість, можете сміливо сідати на її край. Недолік – емаль, з часом стає пористою, в неї забивається бруд і утворюється іржа.

Фаянсові чаші гладкі і витончені, проте – недовговічні. Тріснути вони можуть навіть від сильного струменя води.

Така біда не страшна при виборі сталевої ванни, однак, вони дуже шумні і при наборі води гримлять як залізне відро. Щоб зменшити цей недолік, чашу треба обсипати піском або заливати будівельною піною. Крім цього, тонкі стінки таких чаш погано зберігають тепло. З переваг можна виділити дешевизну приладу, а також різноманітність форм і розмірів, оскільки сталь пластична, і їй можна надавати будь-яку конфігурацію.

Акрилові ванни легкі, не бояться ударів, не гучні і добре тримають тепло. Акрил не має пор, значить, іржі, і бруду ніде буде скупчуватися. У продажу є величезний вибір таких ванн самих різних форм і кольорів.

Раковину для ванної підбирайте в тому ж кольорі, стилі і матеріалі, що і саму ванну. Висота її повинна бути вам по пояс. Не економте на діаметрі раковини, маленькі чаші, хоч і милі, але не зручні, вода з них розбризкується на всі боки.

Зверніть увагу на якість чаші. З цією метою огляньте її при хорошому освітленні – чи не має вона відколів, тріщин і вм’ятин. Перевірте також раковину і на слух. Ознака гарної якості – чистий і приємний дзвін, глухий же звук скаже про внутрішні тріщини.

Варіант дизайну ванної кімнати

Варіант дизайну ванної кімнати

Дуже важливий при ремонті ванної вибір труб. Зараз використовуються мідні, металопластикові та пластикові водопровідні труби. Сталеві ж аналоги потихеньку відходять у минуле.

Для каналізації придбайте ПВХ труби. Фахівці рекомендують купувати всю сантехнічну арматуру, обладнання та труби тільки від провідних виробників і, по можливості – в спеціалізованих магазинах.

На водопровід обов’язково поставте фільтри для грубого очищення, що мають дренаж. Так ви захистите сантехніку від виходу з ладу.

Не забудьте залишити в сантехнічних шафах ревізійні лючки. В іншому випадку вам доведеться розбирати облицювання, якщо виникнуть ті чи інші проблеми.

Гідроізоляція ванної кімнати є ще одним важливим питанням забезпечення безпеки і надійності в ванного приміщенні. Природно, її необхідно зробити і на стінах і на підлозі приміщення.

Як практично здійснити даний процес, і яка гідроізоляція найбільш надійна – читайте на нашому сайті.

Щоб забезпечити правильний повітрообмін, а також зменшити вологість у ванній кімнаті, оснастіть її хорошою вентиляцією. Не надійтесь на природну тягу, відразу вмонтовуйте примусову систему. Пам’ятайте, що потужність витяжного вентилятора повинна вибиратися, виходячи з об’єму кімнати.

Варіант дизайну ванної кімнати

Варіант дизайну ванної кімнати

У ванній повинно бути правильне освітлення. Велике дзеркало візуально розширить невелику ванну. Якщо вам важливий комфорт – придбайте дзеркало, яке має підігрів. На ньому не буде осідати конденсат.

Важливо і правильно підібрати, а також грамотно розташувати джерела світла поруч з ним.

Світла біля дзеркала має бути достатньо, але одночасно воно повинно бути і м’яким, розсіяним, тому – підбирайте світильники, що мають матові плафони.

Ще одна порада від нашого сайту: щоб не лякатися вранці свого відображення, грамотно направте світло. Розташовуйте світильники на умовній осі між дзеркалом і своїм відображенням, без відхилень ні назад, ні в сторони. В іншому випадку, освітленість буде нерівномірною, і вийдуть непотрібні тіні. Світло, яке спрямоване зверху вниз, виділить недоліки, знизу ж вгору – утворює глибокі тіні.

Оптимальний варіант джерела світла для маленької ванної – одна, але потужна лампа, що має регулятор освітленості. Бажано, якщо світильник буде на кронштейні, це дозволить спрямовувати його в потрібну сторону.

Велике приміщення найкраще обладнати кількома джерелами світла, щоб домогтися рівномірного освітлення.

Ванне приміщення таїть у собі певну небезпеку, ймовірність взаємодії електрики і води тут максимальна. Ваше завдання – звести цю загрозу до мінімуму.

Варіант дизайну ванної кімнати

Варіант дизайну ванної кімнати

Всі світильники в обов’язковому порядку повинні мати захист від проникнення вологості. Всього існує 8 рівнів захисту приладів від вологи. 0 говорить про те, що захисту немає, 8 означає, що прилад здатний витримати тривале занурення у воду.

Для ванного приміщення підійде освітлювальне обладнання, вимикачі та розетки, які мають рівень захисту 4.

Вся металева арматура, розрахована на мережеву напругу, а також електрообладнання повинні мати «заземлення».

Як ви могли переконатися, ванна – приміщення досить складне для ремонту. Але, труднощі завжди можна подолати – було б бажання, знання і вміння. Ми сподіваємося, що першого у вас в надлишку, а друге і третє ви отримаєте, ставши постійним відвідувачем нашого сайту.