Ванна кімната у стилі Прованс – витонченність та чарівність (фото)

Ванна кімната у стилі Прованс – провінційна витонченність та чарівність

Ванна кімната у стилі Прованс є яскравим представником романтичних інтер’єрів, тому даний дизайн приміщення ідеально підійде людям, що цінують простоту, провінційний побут і ненав’язливу витонченість. По суті, головними його відмінними рисами вважається наявність витончених меблів з різьбленими або кованими елементами, світла палітра, квітковий принт на текстилі, візуальна зістаренність предметів, і нескінченна кількість декоративних дрібничок.

Стиль Прованс є істинно французьким представником, більше того дослівно з французької слово «provence» перекладається не інакше як «провінція». Слід зазначити, що провінційне походження даного стилю зовсім йому не завадило підкорити весь світ.

Відтінки ванної кімнати у стилі Прованс

Для оформлення подібного інтер’єру слід підбирати виключно світлу палітру, тому сюди ідеально підійде один або декілька з цих кольорів:

  • Білий.
  • Бежевий.
  • Блідо-сірий.
  • Ніжно рожевий.
  • Лавандовий.
  • Брудно-рожевий.
  • Небесно-блакитний.

Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс

Оздоблення ванної кімнати у стилі Прованс

Ванна кімната Прованс особливо колоритно буде виглядати з візуально зістареною плиткою, тією самою – з потертостями, шорсткостями і ніби вицвілим на сонці кольором. Тому вирушаючи в салон з продажу оздоблювальних матеріалів, звертайте свої погляди саме на таку плитку.

Перед походом у магазин необхідно визначитися з майбутнім кольором ванної кімнати, нагадуємо в такий інтер’єр слід підбирати світлу, пастельну гамму, вище ми опублікували список актуальних тонів. Зараз же, хочемо розповісти про вплив того чи іншого кольору на сприйняття приміщення. Тепла бежева палітра буде виглядати вкрай затишно і зігріваюче, блакитний тон навпроти створюватиме відчуття прохолоди, сірий колір додасть приміщенню строгості і частку похмурості, ну а рожевий і лавандовий колір наповнить ванну романтичним підтекстом.

Визначившись з кольором приміщення, і опинившись в плитковому магазині, намагайтеся вибирати не просто нудну безфактурну та однотонну плитку, а плитку з імітацією штукатурки, мармуровими розводами на поверхні або яким-небудь рослинним орнаментом.

Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс

Меблі для ванної в стилі Прованс

Ванна в стилі Прованс не повинна виглядати зухвало, і повинна уникати явних сучасних проявів, у вигляді пластикових меблів. У такий інтер’єр слід підібрати дерев’яну тумбу під умивальник, ковану етажерку для рушників, а також дерев’яний ящик для білизни. Ванну краще придбати на масивних, але витончених ніжках.

Поруч з ванною можна поставити кований столик з необхідними банними дрібницями. Важливе правило – вся сантехніка повинна бути плавних форм і обрисів, грубі різкі лінії будуть абсолютно не доречні.

Ванна кімната у стилі Прованс

Аксесуари для ванної Прованс

Стиль Прованс любить прояв романтичності, а також масовість декору, тому у ванній зобов’язані бути присутніми порцелянові вазочки з квітковим принтом, сухі букети в плетених кошиках, шторка для душу в квіточку, штори на вікна в квіточку, з мереживом, рюшами або вишивкою. Якщо дизайн приміщення дозволяє на стіни можна повісити картини із зображенням квіткових полів.

Також не можна забувати про освітлення, сюди підійдуть ковані люстри та бра.

Підставка для зубних щіток, а також дозатор для мила може бути виконаний з кераміки з милим орнаментом в квіточку.

Загалом, ванна у стилі Прованс як би «говорить» про своє душевне, провінційне походження, а також демонструє свою романтичність та витонченість, і всі ці якості безумовно полонять людей які цінують комфорт, затишок і красу.

Фото ванних кімнат у стилі Прованс:

Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс Ванна кімната у стилі Прованс


Сподобалась наша стаття? Поділись із друзями, підтримай проект:


Ще більше цікавих статей:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар