Ванна кімната в стилі хай тек: особливості оздоблення

Прийшов час робити ремонт у ванній кімнаті? Для початку, потрібно вибрати стиль, в якому буде створюватися ваш неповторний дизайн. Сьогодні хочеться розповісти про стиль, який стає все більш популярним. Він успішно застосовується у внутрішньому оформленні приміщень. Умиротворення, чіткість ліній і граціозність, все це – ванна кімната в стилі хай тек.

Головним і визначальним принципом даного стилю є висока функціональність ванної кімнати при мінімальному розміщенні аксесуарів і предметів меблів. Ванна в хай тек стилі додасть інтер’єру вашої кімнати рішучості, простору і сучасності.

Зверніть увагу: Ванна кімната в стилі модерн дуже схожа з оформленням ванної в хай тек стилі. Обумовлено це їх функціональністю і чіткістю ліній. Однак вони мають і ряд відмінностей.

Оформлення в хай тек стилі поверхонь ванної кімнати

Стіни та підлога

Класичними матеріалами даного стилю в оздобленні стін і підлоги є строгі і холодні матеріали, наприклад:

 • пластик;
 • бетон;
 • хромований метал;
 • скло;
 • дзеркала, тощо.

Зверніть увагу: Прекрасно виконає роль в обробці стін і підлоги звична кахельна плитка. Однак, вона повинна відповідати декільком вимогам: бути чітких форм і мати глянцеву поверхню. При цих умовах ваші стіни і підлога будуть ідеальними для створення стилю «високих технологій».

Ванна кімната в стилі хай тек: особливості оздоблення

Ванна кімната в стилі хай тек: особливості оздоблення

Стеля

В оформленні стелі одним з оптимальних матеріалів може бути натяжна стеля – і ванна в стилі хай-тек виглядає бездоганно. Цей матеріал має широку кольорову палітру, а його специфічна дзеркальність візуально розширить простір. До того ж натяжна стеля у ванній ідеально підкреслить стильову спрямованість кімнати.

Цьому стилю непогано підійдуть і підвісні стелі. Вони дуже практичні і функціональні. Являють собою каркасну конструкцію, облицьовану панелями з таких матеріалів, як:

 • дзеркальна плита;
 • пластик;
 • рейки металізовані;
 • гіпсокартон вологостійкий;
 • мінеральне вологостійке волокно, тощо.

У санвузлах у стилі хай тек для обробки стелі можна застосувати практично будь-які вологостійкі матеріали, які будуть відповідати колірній гамі приміщення.

Меблі для ванної кімнати стилю хай тек

Оскільки однією з ознак цього стилю є функціональність, до вибору предметів меблів необхідно підійти відповідально. Меблі мають бути пропорційно чіткими і безумовно практичними.

Порада: Класичні тумбочки і шафки внесуть якийсь дисбаланс в загальний вигляд ванної. Не варто зупиняти свій вибір на даних предметах меблів.

Самим прийнятним рішенням будуть всілякі стелажі на хромованих ніжках. Полички можуть бути як відкритими, так і закритими. Однак, найкращий варіант – це дзеркальні або скляні шафки для ванної.

Сантехнічні предмети для стилю хай тек ванної кімнати

В загальний образ ванної кімнати в даному стилі чудово впишеться душова кабінка або який-небудь ультрасучасний душ з підсвічуванням.

Зверніть увагу: Популярні чавунні ванни не зовсім вдале рішення для стилю хайтек. Якщо все ж душова кабіна не передбачається, то кращий варіант – моделі ванн з хромованим покриттям.

Нітрохи не гірше виглядатимуть акрилові ванни, які можуть бути найоригінальніших форм і різних розмірів. Вони гармонійно будуть пасувати у загальну ідею стилю, а за рахунок асиметричних форм дозволять здійснити будь-які задумки.

Умивальник

Форма умивальника теж повинна бути трохи незвичайною. Металеві умивальники в якійсь мірі нагадують нам мийку на кухні. У зв’язку з цим, варто звернути увагу на скляні раковини для ванної, які наче створені для стилю хай тек.

Порада: Керамічні рукомийники, м’яко кажучи, не дуже підходять даному стилю. Вони можуть внести дисонанс.

Змішувачі

Вирішуючи, які елементи розмістити у ванній кімнаті, слід пам’ятати, що прекрасно відповідають хай тек стилю змішувачі із хромовим покриттям сріблястого кольору.

Золотисті і бронзові елементи краще залишити для оформлення кімнат в іншому стилі.

Кольорове рішення для ванної кімнати в хай тек стилі

Цьому стилю відповідають досить стримана палітра кольорів, в основному переважають такі тони, як:

 • сірий;
 • сріблястий;
 • білий;
 • чорний.

Яскравим акцентом відмінно можуть виступити глибокі і насичені кольори:

 • червоний;
 • синій;
 • фіолетовий;
 • зелений, тощо.

Важливо: Тут має велике значення насиченість акцентного кольору, головне не застосовувати півтони і бліді відтінки.

Ванна кімната в стилі хай тек: особливості оздоблення

Ванна кімната в стилі хай тек: особливості оздоблення

Освітлення для стилю хайтек ванної кімнати

Ванна кімната хай тек, як власне і ванна в стилі модерн, часто передбачає розміщення точкових світильників в якості основного джерела світла. Це пояснюється гармонійністю світла з глянцевою поверхнею стелі, яка притаманна цим стилям.

Зверніть увагу: Якщо приміщення невелике – можна обмежитися тільки верхнім світлом.

Однак, якщо кімната досить простора, доцільно розмежувати її на зони. Кожна зона повинна мати своє висвітлення.

Усього кілька додаткових світильників над дзеркалом перетворять звичайну ванну в світле уособлення стилю і комфорту

Аксесуари для оформлення санвузлів в стилі хай тек

Відверто кажучи, для цього стилю не потрібно будь – яких доповнень, в тому числі і аксесуарів. Стиль хай тек: ванна кімната відрізняється самодостатністю і вишуканістю.

Успішно доповнить красу стилю ємність для рідкого мила і стаканчик для зубних щіток з сріблястого металу. Словом, будь-яка дійсно потрібна деталь з металу підкреслить даний стиль.

Прочитавши дану статтю, ви напевно переконалися, що стиль ванної кімнати не обов’язково повинен бути яскравим і бундючним. Дзеркальні елементи, строгі лінії, металеві акценти – інколи цього більш ніж достатньо для створення умиротворення і елегантності.

Різноманіття стилів і інтер’єрів змушують задуматися у визначенні дизайну приміщень. Часом навіть вносять якусь нерішучість і нестабільність в ухвалення рішення. Однак ванні кімнати в стилі хай тек неодмінно змусять захоплюватися будь-кого хто зайде у це приміщення.

Переглянути варіанти дизайну ванних кімнат у стилі Хай-Тек, ви завжди можете у нашій фотогалереї, а саме у альбомі «Фото ванних кімнат у стилі Хай-Тек» (альбом буде постійно поповнюватися новими фотографіями).

Вам залишається тільки визначити можливості, достовірно оцінити свої бажання і приступати до здійснення індивідуального та неперевершеного стилю своєї ванної кімнати.


Сподобалась наша стаття? Поділись із друзями, підтримай проект:


Ще більше цікавих статей:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар