Як доглядати за пральною машиною автомат?

Як доглядати за пральною машиною автомат?

Загально відомо, що кожна побутова техніка вимагає бережного ставлення до себе та деякого догляду. Те саме і стосується такого домашнього агрегату, як пральна машина автомат. Якщо Ви будете дбайливо поводитися зі своєю пральною машиною і виконувати деякі, рекомендовані нами, загальні правила – щодо догляду за пральною машиною, то вона прослужить Вам набагато довше.

Отже, ось основні правила догляду за автоматичною пральною машиною:

1. Завжди перевіряйте кишені Ваших речей, оскільки часто буває, що з них забувається щось викласти. Будь-які речі, забуті Вами, особливо металеві, можуть пошкодити барабан пральної машини, а також її патрубки

2. Перевіряйте манжету люка і барабан на наявність сторонніх предметів (скріпок, монет, ватних паличок, тощо). Якщо вони там є – відразу ж діставайте їх звідти. Забуті дрібні речі також можуть призвести до пошкодження пральної машини. Також зверніть увагу на загальний стан манжети – вона повинна бути без тріщин та порізів.

3. Намагайтеся не прати бюстгальтери або будь-які речі, що містять металеві елементи.

4. Не вартує запускати машинку лише заради того, щоб випрати одну річ. Також для автоматичних пральних машин є критичним їх перевантаження, тому намагайтеся не перевантажувати її – інакше, в такому випадку, з ладу можуть швидко вийти підшипники, амортизатори і манжета люка.

5. Користуйтеся порошками для пральних машин-автоматів, оскільки порошки для ручного прання утворюють дуже велику кількість піни. Це може призвести до залиття електричних вузлів і агрегатів пральної машини.

6. Після прання залишайте дверцята люка в відкритому стані для кращого провітрювання, також виймайте бункер для завантаження порошку і промивайте його від залишків кондиціонера та порошку для запобігання утворення цвілі в середині машини.

7. Прочищайте час від часу заливний фільтр (сіточку), в тому місці де вода надходить в пральну машину – особливо якщо вода дуже жорстка або містить вапно.

8. Промивайте також відсік де міститься висувний бункер пральної машини (відсік для прального порошку, кондиціонеру) – для того, щоб позбутися від осаду на його дні, інакше з часом його (бункер для порошку) буде важко очистити.

9. Не забувайте періодично перевіряти фільтр дренажного насоса на наявність забруднень щоб уникнути утворення засмічення.

10. Вибираючи відповідні миючі засоби по догляду за пральною машинкою – антинакипін, барвники або освітлювачі – переконайтеся, що вони безпечні і рекомендовані саме для Вашої пральної машини.

11. Не забувайте про те, що іноді потрібно протирати пральну машину зовні – робіть це акуратно, вологою ганчіркою, використовуючи нейтральний миючий засіб. Не використовуйте етиловий спирт або розчинник!

Ось тепер Ви знаєте як доглядати за пральною машиною, і ми сподіваємось, що виконання цих простих порад змусить Вашу пральну машину прослужити Вам якомога довше та надійніше.


Сподобалась наша стаття? Поділись із друзями, підтримай проект:


Ще більше цікавих статей:

Ви можете залишити коментар.

Залишити коментар